Adresy budynków w których znajdują się lokale użytkowe

L.p. Ulica Nr budynku Zarządzanie Administrator Rejon
1 3 MAJA 6 GMINA Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
2 3 MAJA 9/ CYGANKA 15   GMINA/WSPÓŁWŁASNOŚĆ Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
3 3 MAJA 16 GMINA/WSPÓŁWŁASNOŚĆ Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
4 BARSKA 29 GMINA Paweł Lewandowski I
5 BOJAŃCZYKA 1 WM Anna Wesołowska II
6 BOJAŃCZYKA 14 A GMINA Anna Wesołowska II
7 BRZESKA 1/3 GMINA Anna Wesołowska II
8 BRZESKA 2 GMINA Anna Wesołowska II
9 BRZESKA 17 GMINA Anna Wesołowska II
10 BRZESKA 18 GMINA Anna Wesołowska II
11 BULWARY 5 C WM Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
12 BULWARY 24 WM Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
13 CHOPINA 38 GMINA Anna Wesołowska II
14 CICHA 2 A GMINA Anita Wszelak I
15 CYGANKA 13 GMINA Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
16 CYGANKA 18 GMINA Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
17 CYGANKA 24 GMINA Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
18 DŁUGA 28 WSPÓLNOTA Krzysztof Jastrzębski I
19 DZIEWIŃSKA 15 WSPÓLNOTA Krzysztof Jastrzębski I
20 DZIEWIŃSKA 17 WSPÓLNOTA Krzysztof Jastrzębski I
21 JAGIELOŃSKA 21 WM Anna Wesołowska II
22 KALISKA 3 GMINA Anita Wszelak I
23 KALISKA 38 A WM Anita Wszelak I
24 KILIŃSKIEGO 1 GMINA Anna Wesołowska II
25 KILIŃSKIEGO 9 WM Anna Wesołowska II
26 KOŚCIUSZKI 26 GMINA Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
27 KOŚCIUSZKI 14/16 GMINA Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
28 KOŚCIELNA 2 GMINA Paweł Lewandowski I
29 KRÓLEWIECKA 17 WM Tomasz Sławkowski II
30 KRÓLEWIECKA 31 GMINA Tomasz Sławkowski II
31 MAŚLANA 4/6 GMINA Anna Wesołowska II
32 MAZOWIECKA 5 SM POŁUDNIE Anita Wszelak I
33 MICKIEWICZA 2 GMINA Mariusz Czerwiński II
34 OSTROWSKA 30 WSM Paweł Lewandowski I
35 P.O.W. 21 WM Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
36 PIEKARSKA 3 GMINA Tomasz Sławkowski II
37 PIEKARSKA 6 GMINA Tomasz Sławkowski II
38 PL. WOLNOŚCI 16 WM Tomasz Sławkowski II
39 PŁOCKA 127 WM Paweł Lewandowski I
40 PROMIENNA 5 B TBS Mariusz Czerwiński II
41 PTASIA 2 GMINA Grzegorz Dębicki I
42 PTASIA 2A GMINA Grzegorz Dębicki I
43 SŁOWAC.3 MICKIE.2   GMINA Mariusz Czerwiński II
44 SPÓŁDZIELCZA 1 SKARB PAŃSTWA Anita Wszelak I
45 STARODĘBSKA 26 A GMINA Krzysztof Jastrzębski I
46 STARODĘBSKA 26 B GMINA Krzysztof Jastrzębski I
47 STARODĘBSKA 26 C GMINA Krzysztof Jastrzębski I
48 STARODĘBSKA 36 GMINA/WSPÓŁWŁASNOŚĆ Krzysztof Jastrzębski I
49 STARY RYNEK 4 OSM Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
50 SUSZYCKA 13 GMINA Mariusz Czerwiński II
51 ŚW.ANTONIEGO 43 WM Tomasz Sławkowski II
52 ŚW.ANTONIEGO 48 WM Tomasz Sławkowski II
53 TORUŃSKA 47 A GMINA Mariusz Czerwiński II
54 TORUŃSKA 134 GMINA Mariusz Czerwiński II
55 TOWAROWA 3 WM Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
56 TOWAROWA 3 A WM Magdalena Żółtowłos-Ledzion II
57 TRAUGUTTA 26 WSPÓLNOTA Grzegorz Dębicki I
58 WARSZAWSKA 5 WM Sylwia Kasprowicz II
59 WARSZAWSKA 11/13 GMINA Tomasz Sławkowski II
60 WIENIECKA 42 GMINA Mariusz Czerwiński II
61 WOJ.POLSKIEGO 16 WM Sylwia Kasprowicz II
62 ZAKRĘT 8 blok 6 GMINA Tomek Sławkowski II
63 ZAKRĘT 8 blok 6/8 GMINA Tomek Sławkowski II
64 ZAPIECEK 3/5 GMINA Sylwia Kasprowicz II
65 ZDUŃSKA 4 WM Sylwia Kasprowicz II
66 ZIELONY RYNEK 14 GMINA Sylwia Kasprowicz II
67 ZIELONY RYNEK 16 WM Sylwia Kasprowicz II
68 ZIELONY RYNEK 17 WM Sylwia Kasprowicz II
69 ZW.ZAWODOWYCH 2 WM Sylwia Kasprowicz II
70 ZW.ZAWODOWYCH 10 WM Sylwia Kasprowicz II
71 ZW.ZAWODOWYCH 18 WM Sylwia Kasprowicz II
72 ŻABIA 4 A GMINA Sylwia Kasprowicz II
73 ŻABIA 5 WM Sylwia Kasprowicz II
74 ŻYTNIA 65 WM Paweł Lewandowski I

Ta strona używa cookies, korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie. Możesz zmienić preferencje obsługi cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.