Lokale gminne we Wspólnotach i Spółdzielniach Mieszkaniowych

Lp. Adres Nr budynku Administrator Rejon Zarządca nieruchomości
1 14 Płk. Piechoty 14 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
2 Al. J.Pawła II 14 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
3 Barska 29 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
4 Barska 19/27 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
5 Bartnicka 7 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
6 Bartnicka 9 Krzysztof Jastrzębski I AZK
7 Bartnicka 13 Krzysztof Jastrzębski I AZK
8 Bartnicka 21 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
9 Bartnicka 7B Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
10 Biskupia 3 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
11 Bojańczyka 1 Anna Wesołowska II AZK
12 Bojańczyka 8 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
13 Bojańczyka 12 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
14 Bojańczyka 25 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
15 Bojańczyka 4/6 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
16 Bojańczyka 18 A Anna Wesołowska II AZK
17 Bojańczyka 20/22 Anna Wesołowska II "UNIVECTOR"Królewiecka 27
18 Bracka 3 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
19 Bracka 5 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
20 Brzozowa 2 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
21 Brzozowa 3 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
22 Brzozowa 6 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
23 Budowlanych 5 Mariusz Czerwiński II "Zarządca" ul. Piaski 9
24 Bukowa 23 Grzegorz Dębicki I "UNIVECTOR"Królewiecka 27
25 Bukowa 35 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
26 Bukowa 15/17 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
27 Bukowa 19/21 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
28 Bukowa 20/22 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
29 Bulwary 24 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II AZK
30 Bulwary 5 C Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
31 Ceglana 1 Mariusz Czerwiński II AZK
32 Chmielna 27 Krzysztof Jastrzębski I Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa
33 Chmielna 28 Anita Wszelak I Biukom, Stodólna 39/41/2
34 Chmielna 30 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
35 Chmielna 32 Anita Wszelak I "UNIVECTOR"Królewiecka 27
36 Chmielna 35 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
37 Chmielna 37 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
38 Chmielna 33A Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
39 Chmielna 35 A Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
40 Chopina 30 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
41 Chopina 34 Anna Wesołowska II "UNIVECTOR"Królewiecka 27
42 Chopina 36 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
43 Chopina 52 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
44 Chopina 40 A Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
45 Chopina 40 B Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
46 Cyganka 5 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II AZK
47 Długa 7 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
48 Długa 24 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
49 Długa 26 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
50 Długa 34 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
51 Dziewińska 9 A Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
52 Dziewińska 9 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
53 Dziewińska 11 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
54 Dziewińska 36 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
55 Dziewińska 11 B Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
56 Dziewińska 11 C Krzysztof Jastrzębski I AZK
57 Dziewińska 13 A Krzysztof Jastrzębski I AZK
58 Dziewińska 13 B Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
59 Dziewińska 32 A Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
60 Dziewińska 9 B Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
61 Dziewińska 9 C Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
62 Fredry 14 Anita Wszelak I Spółdzielnia mieszkaniowa Południe
63 Fredry 16 Anita Wszelak I Spółdzielnia mieszkaniowa Południe
64 Hoża 1 Mariusz Czerwiński II Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa
65 Jagielońska 20 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
66 Jagielońska 21 Anna Wesołowska II Biuro Obsługi Nieruchomości -SIKORA ul.Pl.Wolności 11
67 Jagielońska 25 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
68 Jagielońska 2 / 4 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
69 Jesionowa 2 A Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
70 Jesionowa 6 A Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
71 Jodłowa 2 A Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
72 Jodłowa 1 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
73 Jodłowa 2 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
74 Jodłowa 3 Grzegorz Dębicki I WM JODŁOWA 3
75 Jodłowa 5 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
76 Kaliska 34 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
77 Kaliska 36 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
78 Kaliska 50 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
79 Kaliska 52 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
80 Kaliska 58 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
81 Kaliska 38 A Anita Wszelak I AZK
82 Kilińskiego 12 A Anna Wesołowska II AZK
83 Kilińskiego 7 A Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
84 Kilińskiego 9 Anna Wesołowska II AZK
85 Kościuszki 8 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
86 Kościuszki 9 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
87 Kościuszki 15 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
88 Kościuszki 19 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
89 Kościuszki 23 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
90 Kraszewskiego 25 Grzegorz Dębicki I AZK
91 Kraszewskiego 35 Grzegorz Dębicki I "Zarządca" ul. Piaski 9
92 Kraszewskiego 23 Grzegorz Dębicki I AZK
93 Kręta 4 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
94 Królewiecka 17 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
95 Królewiecka 51 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
96 Kruszyńska 31 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
97 Kujawska 19 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
98 Leśna 4 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
99 Letnia 35 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
100 Letnia 37 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
101 Łęgska 22 Sylwia Kasprowicz II AZK
102 Mazowiecka 3 Anita Wszelak I Zespół Zarządców Nieruchomości oddział Toruń filia Włocławek
103 Mickiewicza 10 Mariusz Czerwiński II "UNIVECTOR"Królewiecka 27
104 Norwida 1 Anita Wszelak I Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe
105 Nowomiejska 17 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
106 Okrzei 26 Krzysztof Jastrzębski I Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa
107 Ostrowska 34 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
108 Piekarska 3 Tomasz Sławkowski II AZK
109 Piekarska 16 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
110 Pl. Wolności 17 A Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
111 Planty 33 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
112 Planty 35 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
113 Planty 37 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
114 Planty 35 A Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
115 Płocka 127 Paweł Lewandowski I AZK
116 Płocka 139 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
117 Płocka 141 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
118 Płocka 143 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
119 Płocka 145 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
120 Płocka 147 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
121 Płowiecka 7 A Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
122 Płowiecka 7 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
123 Polna 63 Paweł Lewandowski I "UNIVECTOR"Królewiecka 27
124 Polna 55/59 Paweł Lewandowski I Wojskowa Agencja Mieszkaniowa
125 Polna 69/83 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
126 POW 14 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
127 POW 21 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
128 POW 31 Tomasz Sławkowski II AZK
129 POW 25/27 Tomasz Sławkowski II WM POW 25/27
130 POW 8/Kościuszki 5   Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
131 Promienna 5 B Mariusz Czerwiński II MTBS ul. Cicha 11
132 Przedmiejska 10 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
133 Pułaskiego 3 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
134 Reymonta 19 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
135 Reymonta 35 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
136 Reymonta 37 Anna Wesołowska II "Zarządca" ul. Piaski 9
137 Skłodowskiej 3 Anita Wszelak I Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe
138 Słowackiego 3/Mickiewicza 2   Mariusz Czerwiński II "Zarządca" ul. Piaski 9
139 Starodębska 21 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
140 Starodębska 24 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
141 Starodębska 29 Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
142 Starodębska 24 A Krzysztof Jastrzębski I "Zarządca" ul. Piaski 9
143 Starodębska 24 B Krzysztof Jastrzębski I AZK
144 Stodólna 33/35 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
145 Szczęśliwa 1 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
146 Szpitalna 1 A Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
147 Szpitalna 1 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
148 Szpitalna 3/5 Tomasz Sławkowski II AZK
149 Św. Antoniego 5 A Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
150 Św. Antoniego 1 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
151 Św. Antoniego 23 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
152 Św. Antoniego 43 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
153 Św. Antoniego 48 Tomasz Sławkowski II AZK
154 Św. Antoniego 50 Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
155 Św. Antoniego 48 A Tomasz Sławkowski II "Zarządca" ul. Piaski 9
156 Toruńska 61 Mariusz Czerwiński II "Zarządca" ul. Piaski 9
157 Toruńska 47 A Mariusz Czerwiński II AZK
158 Toruńska 51 A Mariusz Czerwiński II "Zarządca" ul. Piaski 9
159 Towarowa 3 A Magdalena Żółtowłos-Ledzion II "Zarządca" ul. Piaski 9
160 Towarowa 3 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II AZK
161 Traugutta 8 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
162 Traugutta 10 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
163 Traugutta 12 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
164 Traugutta 16 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
165 Traugutta 18 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
166 Traugutta 20 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
167 Traugutta 24 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
168 Traugutta 25 Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
168 Traugutta 18 A Anita Wszelak I "Zarządca" ul. Piaski 9
170 Warszawska 5 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
171 Wiślana 3 Magdalena Żółtowłos-Ledzion II MTBS ul. Cicha 11
172 Wojska Polskiego 16 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
173 Wojska Polskiego 23 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
174 Wojska Polskiego 35 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
175 Wyszyńskiego 18 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
176 Wyszyńskiego 19 Sylwia Kasprowicz II WM WYSZYŃSKIEGO 19
177 Zbiegniewska 15 Anita Wszelak I Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe
178 Zduńska 4 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
179 Zielony Rynek 1 Sylwia Kasprowicz II AZK
180 Zielony Rynek 3 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
181 Zielony Rynek 14 Sylwia Kasprowicz II AZK
182 Zielony Rynek 16 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
183 Zielony Rynek 17 Sylwia Kasprowicz II AZK
184 Zielony Rynek 20 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
185 Zw. Zawodowych 2 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
186 Zw. Zawodowych 10 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
187 Zw. Zawodowych 18 Sylwia Kasprowicz II AZK
188 Żabia 5 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
189 Żabia 14/16 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
190 Żabia 21/23/25 Sylwia Kasprowicz II "Zarządca" ul. Piaski 9
191 Żytnia 60 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
192 Żytnia 65 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
193 Żytnia 72 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
194 Żytnia 82 Paweł Lewandowski I "Zarządca" ul. Piaski 9
195 Żytnia 75/77 Paweł Lewandowski I Wojskowa Agencja Mieszkaniowa

Ta strona używa cookies, korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie. Możesz zmienić preferencje obsługi cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.