Budynki Gminne

Lp. Ulica Nr budynku Własność Administrator Rejon
1 3 Maja 6 GMINA Ewelina Wenderlich II
2 3 Maja 16 GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Ewelina Wenderlich II
3 3 Maja 18 GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Ewelina Wenderlich II
4 3 Maja/Cyganka 15   GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Ewelina Wenderlich II
5 Szkolna 2 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
6 Biskupia 4 GMINA Anna Wesołowska II
7 Biskupia 11 OSM Anna Wesołowska II
8 Bojańczyka 14 A GMINA Anna Wesołowska II
9 Bojańczyka 18 B OSM Anna Wesołowska II
10 Bojańczyka 24 GMINA Anna Wesołowska II
11 Bojańczyka 27 OSM Anna Wesołowska II
12 Bracka 1 GMINA Grzegorz Dębicki I
13 Bracka 7 GMINA Grzegorz Dębicki I
14 Brzeska 1/3 OSM Anna Wesołowska II
15 Brzeska 2 GMINA Anna Wesołowska II
16 Brzeska 17 GMINA Anna Wesołowska II
17 Brzeska 27 GMINA Anna Wesołowska III
18 Bukowa 24 GMINA Anita Wszelak I
19 Bulwary 2 A GMINA Ewelina Wenderlich II
20 Bulwary 22 GMINA Ewelina Wenderlich II
21 Bulwary 25 OSM Ewelina Wenderlich II
22 Ceglana 12 OSM Mariusz Czerwiński II
23 Ceglana 13/15 OSM Mariusz Czerwiński II
24 Chełmicka 12 GMINA Mariusz Czerwiński II
25 Chłodna 1 OSM Tomasz Sławkowski I
26 Chłodna 5 GMINA Tomasz Sławkowski I
27 Chłodna 18 OSM Tomasz Sławkowski I
28 Chłodna 51 OSM Tomasz Sławkowski I
29 Chmielna 8 GMINA Tomasz Sławkowski I
30 Chmielna 13 GMINA Tomasz Sławkowski I
31 Chmielna 29 GMINA Tomasz Sławkowski I
32 Chmielna 31 GMINA Tomasz Sławkowski I
33 Cicha 2A GMINA Anita Wszelak I
34 Cicha 26 GMINA Anita Wszelak I
35 Cicha 29 OSM Anita Wszelak I
36 Cicha 32 OSM Anita Wszelak I
37 Cyganka 9 GMINA Ewelina Wenderlich II
38 Cyganka 11 OSM Ewelina Wenderlich II
39 Cyganka 13 OSM Ewelina Wenderlich II
40 Cyganka 24 GMINA Ewelina Wenderlich II
41 Cyganka 25 GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Ewelina Wenderlich II
42 Cysterska 9 GMINA Mariusz Czerwiński II
43 Cysterska 10 SKARB PAŃSTWA Mariusz Czerwiński II
44 Długa 7 A GMINA Tomasz Sławkowski I
45 Długa 7 B GMINA Tomasz Sławkowski I
46 Dziewińska 60 GMINA Tomasz Sławkowski I
47 Dziewińska 29 C GMINA Tomasz Sławkowski I
48 Dziewińska 29 D GMINA Tomasz Sławkowski I
49 Dziewińska 29 E GMINA Tomasz Sławkowski I
50 Dziewińska 31 D GMINA Tomasz Sławkowski I
51 Dziewińska 37 B GMINA Tomasz Sławkowski I
52 Dziewińska 39 G GMINA Tomasz Sławkowski I
53 Dziewińska 60 B GMINA Tomasz Sławkowski I
54 Jasna 8 GMINA Anita Wszelak I
55 Jastrzębia 12 A OSM Anita Wszelak I
56 Jastrzębia 12 B OSM Anita Wszelak I
57 Jastrzębia 12 C OSM Anita Wszelak I
58 Jesionowa 2 GMINA Anna Wesołowska II
59 Jesionowa 4 GMINA Anna Wesołowska II
60 Jesionowa 6 GMINA Anna Wesołowska II
61 Jesionowa 8 GMINA Anna Wesołowska II
62 Jodłowa 4 GMINA Anita Wszelak I
63 Jodłowa 6 GMINA Anita Wszelak I
64 Kaliska 3 GMINA Tomasz Sławkowski I
65 Kaliska 46 A OSM Anita Wszelak I
66 Kaliska 46 B OSM Anita Wszelak I
67 Kaliska 47 SKARB PAŃSTWA Anita Wszelak I
68 Kapitulna 35 GMINA Anita Wszelak I
69 Kilińskiego 12 GMINA Anna Wesołowska II
70 Korabnicka 7 GMINA Mariusz Czerwiński II
71 Kościuszki 14/16 GMINA Ewelina Wenderlich II
72 Kościuszki 17 OSM Ewelina Wenderlich II
73 Kraszewskiego 21 GMINA Grzegorz Dębicki I
74 Królewiecka 5 GMINA Zbigniew Rudziński II
75 Królewiecka 9 GMINA Zbigniew Rudziński II
76 Królewiecka 20 GMINA Zbigniew Rudziński II
77 Królewiecka 28 OSM Zbigniew Rudziński II
78 Królewiecka 31 GMINA Zbigniew Rudziński II
79 Kruszyńska 30 D GMINA Anita Wszelak I
80 Kruszyńska 41 GMINA Anita Wszelak I
81 Krzywa Góra 3 C GMINA Mariusz Czerwiński II
82 Kujawska 16 GMINA Anita Wszelak I
83 Łęgska 22 B GMINA Sylwia Kasprowicz II
84 Lipnowska 12 B GMINA Mariusz Czerwiński II
85 Lipnowska 14 A OSM Mariusz Czerwiński II
86 Lipnowska 14 GMINA Mariusz Czerwiński II
87 Lipnowska 19 OSM Mariusz Czerwiński II
88 Lipnowska 20 GMINA Mariusz Czerwiński II
89 Liściasta 2 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
90 Łazienna 4 GMINA Anna Wesołowska II
91 Łęgska 22 A GMINA Sylwia Kasprowicz II
92 Łęgska 24 GMINA Sylwia Kasprowicz II
93 Łęgska 44 OSM Sylwia Kasprowicz II
94 Łęgska 46 GMINA Sylwia Kasprowicz II
95 Łęgska 54 GMINA Sylwia Kasprowicz II
96 Łęgska 56 GMINA Sylwia Kasprowicz II
97 Maślana 4/6 GMINA Anna Wesołowska II
98 Matebudy 1/3 GMINA Ewelina Wenderlich II
99 Matebudy 8 GMINA Ewelina Wenderlich II
100 Mickiewicza 4 GMINA Mariusz Czerwiński II
101 Mielęcińska 3 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
102 Miła 14 A GMINA Tomasz Sławkowski I
103 Młynarska 4/6 GMINA Zbigniew Rudziński II
104 Młynarska 16 GMINA Zbigniew Rudziński II
105 Niecała 8 GMINA Tomasz Sławkowski I
106 Nowomiejska 44 GMINA Anita Wszelak I
107 Ogniowa 4 GMINA Zbigniew Rudziński II
108 Okrzei 41 OSM Tomasz Sławkowski I
109 Papieżka 23 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
110 Papieżka 23 C GMINA Krzysztof Jastrzębski II
111 Parkowa 15 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
112 PCK 5 OSM Anna Wesołowska II
113 Piekarska 6 GMINA Zbigniew Rudziński II
114 Piekarska 25 GMINA Zbigniew Rudziński II
115 Plac Staszica 1 GMINA Anna Wesołowska II
116 Plac Staszica 5/6 GMINA Anna Wesołowska II
117 Plac Wolności 16 GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Zbigniew Rudziński II
118 Planty 49 OSM Anita Wszelak I
119 Płocka 8 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
120 Płocka 11 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
121 Płocka 13 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
122 Płocka 53 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
123 Płocka 58 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
124 Płocka 135 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
125 Południowa 1/3 GMINA Anita Wszelak I
126 POW 23 GMINA Ewelina Wenderlich II
127 Ptasia 1 A GMINA Grzegorz Dębicki I
128 Ptasia 2 GMINA Grzegorz Dębicki I
129 Ptasia 1 B GMINA Grzegorz Dębicki I
130 Ptasia 1 C GMINA Grzegorz Dębicki I
131 Ptasia 1 D GMINA Grzegorz Dębicki I
132 Ptasia 1 E GMINA Grzegorz Dębicki I
133 Reymonta 19/21 GMINA Anna Wesołowska II
134 Reymonta 23 GMINA Anna Wesołowska II
135 Sienna 10 OSM Krzysztof Jastrzębski I
136 Słodowska 24 GMINA Grzegorz Dębicki I
137 Smolna 5 GMINA Tomasz Sławkowski I
138 Spokojna 25 GMINA Tomasz Sławkowski I
139 Spokojna 27 GMINA Tomasz Sławkowski I
140 Starodębska 21 GMINA Tomasz Sławkowski I
141 Starodębska 36 GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Tomasz Sławkowski I
142 Starodębska 42 GMINA Tomasz Sławkowski I
143 Stary Rynek 4 OSM Ewelina Wenderlich II
144 Stary Rynek 5 GMINA Ewelina Wenderlich II
145 Stodólna 2 B Skarb Państwa Zbigniew Rudziński II
146 Stodólna 7 GMINA Zbigniew Rudziński II
147 Stodólna 14 GMINA Zbigniew Rudziński II
148 Stodólna 24 GMINA Zbigniew Rudziński II
149 Stodólna 36 A GMINA Zbigniew Rudziński II
150 Stodólna 38 GMINA Zbigniew Rudziński II
151 Stodólna 40 GMINA Zbigniew Rudziński II
152 Stodólna 60 GMINA Zbigniew Rudziński II
153 Stodólna 62 GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Zbigniew Rudziński II
154 Suszycka 13 GMINA Mariusz Czerwiński II
155 Szpichlerna 15 GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Zbigniew Rudziński II
156 Szpichlerna 20 GMINA Zbigniew Rudziński II
157 Szpitalna 8 OSM Zbigniew Rudziński II
158 Szpitalna 12 GMINA Zbigniew Rudziński II
159 Szpitalna 1 B GMINA Zbigniew Rudziński II
160 Św. Antoniego 5 GMINA Zbigniew Rudziński II
161 Św. Antoniego 29 OSM Zbigniew Rudziński II
162 Św. Antoniego 51 GMINA Zbigniew Rudziński II
163 Toruńska 75 OSM Mariusz Czerwiński II
164 Toruńska 85 GMINA Mariusz Czerwiński II
165 Toruńska 121 GMINA Mariusz Czerwiński II
166 Toruńska 134 GMINA Mariusz Czerwiński II
167 Toruńska 168 GMINA Mariusz Czerwiński II
168 Toruńska 168 A GMINA Mariusz Czerwiński II
169 Toruńska 210 GMINA Mariusz Czerwiński II
170 Toruńska 210 A GMINA Mariusz Czerwiński II
171 Tumska 5 GMINA Sylwia Kasprowicz II
172 Tumska 7 GMINA Sylwia Kasprowicz II
173 Tumska 9 GMINA Sylwia Kasprowicz II
174 Węglowa 15 GMINA Tomasz Sławkowski I
175 Wiejska 39 A GMINA Anita Wszelak I
176 Wieniecka 42 GMINA Mariusz Czerwiński II
177 Wojska Polskiego 3 GMINA Sylwia Kasprowicz II
178 Wojska Polskiego 16 A OSM Sylwia Kasprowicz II
179 Wojska Polskiego 20 GMINA Sylwia Kasprowicz II
180 Wojska Polskiego 25 GMINA Sylwia Kasprowicz II
181 Wojska Polskiego 27 GMINA Sylwia Kasprowicz II
182 Wojska Polskiego 29 OSM Sylwia Kasprowicz II
183 Wolność 29 29 GMINA Anita Wszelak I
184 Wolność 3 3 OSM Anita Wszelak I
185 Wyszyńskiego 4 GMINA Sylwia Kasprowicz II
186 Zakręt 8 bl. 1 GMINA Mariusz Czerwiński II
187 Zakręt 8 bl. 2 GMINA Mariusz Czerwiński II
188 Zakręt 8 bl. 3 GMINA Mariusz Czerwiński II
189 Zakręt 8 bl. 4 GMINA Mariusz Czerwiński II
190 Zakręt 8 bl. 6 GMINA Mariusz Czerwiński II
191 Zakręt 8 bl. 7 GMINA Mariusz Czerwiński II
192 Zamcza 4 GMINA Sylwia Kasprowicz II
193 Zamcza 14 GMINA Sylwia Kasprowicz II
194 Zapiecek 3/5 GMINA Sylwia Kasprowicz II
195 Zapiecek 8 GMINA Sylwia Kasprowicz II
196 Zduńska 7 GMINA Zbigniew Rudziński II
197 Zw. Zawodowych 16 GMINA Sylwia Kasprowicz II
198 Żabia 1 GMINA Sylwia Kasprowicz II
199 Żabia 2 GMINA Sylwia Kasprowicz II
200 Żabia 4 A GMINA Sylwia Kasprowicz II
201 Żeromskiego 26 OSM Grzegorz Dębicki I
202 Żytnia 98 GMINA Krzysztof Jastrzębski I
203 Żytnia 104 GMINA/
WSPÓŁWŁAŚCICIELE
Krzysztof Jastrzębski I
204 Żwirki i Wigury 11 GMINA Tomasz Sławkowski I

Ta strona używa cookies, korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie. Możesz zmienić preferencje obsługi cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.